Objevte naše služby

Návrh

Osobní návštěva, zjištění potřebného množství a kvality stlačeného vzduchu, u stávajících systémů analýza efektivity, návrh optimalizace systému, dálkový monitoring.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Prodej

Prodej kompresorů a ostatních zařízení na úpravu stlačeného vzduchu firmy ALMIG, COMPAIR FIRSTAIR, zařízení na odvod a zpracování kondenzátu firmy BEKO, ložiska firem SKF, FAG, INA, NSK NKE. Spotřební a náhradní díly, oleje.

Realizace

Dodání technologie, montáž, provozní zkoušky, uvedení do provozu, školení obsluhy kompresorových stanic, převzetí komplexní péče o Vaši stanici tlakového vzduchu. Dálkový monitoring.

Servis

Pravidelný servis, servis ventilů, výměny ložisek, opravy šroubových bloků. Revize tlakových nádob, školení a zkoušky obsluhy tlakových nádob. Servisní smlouvy krátko i dlouhodobé, servisy bez smluvních závazků na objednávku. Originální náhradní díly pro většinu kompresorů na českém trhu.

Revize tlakových nádob

Provádíme revize tlakových nádob stabilních dle ČSN 69 0012 výchozí, provozní, vnitřní, tlakové zkoušky, proškolení a zkoušky obsluhy tlakových nádob.

dozvědět se více →