"Stlačený vzduch pro všechny aplikace"
Volejte, pošlete e-mail, SMS, použijte kontaktní formulář.

Potřebujete kompresor, sušič, filtr, vzdušník, odvaděč kondenzátu nebo separátor oleje? Nebo něco jiného? Vše od návrhu přes kalkulaci variant po předání do užívání, od jednotlivých komponent až po kompletní instalaci na klíč. Ani v tuto chvíli naše péče o technologii nekončí, ale začíná. Provádíme pravidelné sevisní činnosti, záruční i pozáruční opravy, pohotovostní zásahy, zapůjčení náhradního zdroje vzduchu, technická pomoc v případě poruchy 24/7.

Naše služby

Návrh

Osobní návštěva, zjištění potřebného množství a kvality stlačeného vzduchu, u stávajících systémů analýza efektivity, návrh optimalizace systému, dálkový monitoring.

Individuální přístup ke každému zákazníkovi.

dozvědět se více →

Prodej

Prodej kompresorů a ostatních zařízení na úpravu stlačeného vzduchu firmy ELGI, BAOSI, zařízení na odvod a zpracování kondenzátu firmy BEKO, ložiska firem SKF, FAG, INA, NSK NKE. Spotřební a náhradní díly, oleje.

dozvědět se více →

Realizace

Dodání technologie, montáž, provozní zkoušky, uvedení do provozu, školení obsluhy kompresorových stanic, převzetí komplexní péče o Vaši stanici tlakového vzduchu. Dálkový monitoring.

dozvědět se více →

Servis

Pravidelný servis, servis ventilů, výměny ložisek, opravy šroubových bloků. Revize tlakových nádob, školení a zkoušky obsluhy tlakových nádob. Servisní smlouvy krátko i dlouhodobé, servisy bez smluvních závazků na objednávku. Originální náhradní díly pro většinu kompresorů na českém trhu.

dozvědět se více →

Všechny naše služby »